English (UK)Magyar (HU)
Angol-Amerikai Intézet
free templates joomla

iQ - Ismeretterjesztés, Kutatás - előadások középiskolás diákok és tanárok számára

iQ - Ismeretterjesztés, Kutatás címmel a Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar új rendezvénysorozatot indít, melyre várja középiskolák jelentkezését. A kar oktatóinak a kutatási témáiról és az egyetemi kurzusokon előforduló érdekességekről szóló előadásait középiskolák, középiskolai tanárok és diákok figyelmébe ajánlják. A kar oktatói ezen túlmenően örömmel vesznek részt középiskolai órákon is, hogy segítsenek még színesebbé, érdekesebbé tenni a középiskolai tananyagot. A rendezvénysorozatról érdeklődni lehet dr. Forintos Éva egyetemi docensnél (This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

iQ-page-002

iQ-page-001